MÖBLER / Bord / Klaffbord 12009178
nr 1200 9178
Klaffbord
1800-tal. Längd: 40 + 2x17, djup: 72 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 18:54:18
300 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)